سوالات متداول

سوالات متداول

خیر. ایران اویل جاب بابت ثبت رزومه‌ها هیچ هزینه‌ای از کارجویان دریافت نمی‌کند. و هزینه‌های مربوط به ایران اویل جاب از جانب شرکت‌های طرف قرارداد تأمین می‌شود.

خیر. ایران اویل جاب در هیچ‌کدام از مراحل استخدام هیچ هزینه‌ای از کارجویان دریافت نمی‌کند.

تیم ایران اویل جاب از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 صبح الی 17:30 عصر آماده‌ی خدمت‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

تأیید رزومه‌ها معمولاً ۱ الی ۲ روز کاری زمان می‌برد.

داشتن سابقه‌ی کاری مرتبط اولویت تیم ایران اویل جاب برای تأیید رزومه‌ی شماست.

در صورتی که فارغ‌التحصیل شده‌اید و یا تازه‌کار هستید، دانشگاه محل تحصیل، داشتن مهارت‌های لازم در رشته‌ی تحصیلی و گذراندن دوره‌های مرتبط از شرایط تأیید رزومه می‌باشد.

کسانی که مدت زیادی از فارغ‌التحصیل‌شدن آن‌ها می‌گذرد و سابقه‌ی کاری مرتبط با رشته و مهارت‌های لازم رشته‌ی خود را ندارند، مشمول شرایط تأیید رزومه نخواهند بود و رزومه‌ی آن‌ها رد خواهد شد.

کارجویان می‌بایست پس از مطالعه‌ی شرایط شغل موردنظر، در صورت تطابق شرایط آنان با فرصت شغلی درج‌شده‌، رزومه‌ی خود را مستقیماً برای شرکت متقاضی ارسال کنند.

همچنین، رزومه‌ی کارجویان، پس از تأیید توسط تیم فنی ایران اویل جاب، در بانک رزومه ذخیره و در دسترس شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار خواهد گرفت.

بعد از تأیید رزومه‌ی شما توسط کارشناسان ایران اویل جاب، پیامکی با مضمون «رزومه‌ی شما تأیید شده است» دریافت خواهید کرد.
بعد از ثبت رزومه توسط کارجو، کارشناسان ایران اویل جاب طی 24 الی 48 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت و پس از تکمیل اولیه‌ی، رزومه‎ی شما برای بررسی و تأیید نهایی به واحد فنی ارسال می‌شود.

آگهی‌ها ابتدا در سایت ایران اویل جاب و سپس برای اطلاع‌رسانی بیشتر، در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام و لینکدین ایران اویل جاب قرار می‌گیرند و برای کسب اطلاع از آگهی‌ها، می‌توانید از هر سه طریق اقدام کنید. اما ارسال رزومه و درخواست برای شرکت‌ها فقط از طریق وب‌سایت امکان‌پذیر خواهد بود.

اما، با‌توجه ‌به این که هر شغل دسته‌بندی خاص خود را دارد، چنانچه قرار گرفتن مشاغلی که دارای دسته بندی یکسان با شغل شما هستند، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد و بدین طریق از آن آگهی فرصت شغلی مطلع خواهید شد. در قسمت راهنمای سایت، به‌طور کامل نحوه‌ی فعال‌سازی سیستم اطلاع‌رسانی ایمیلی بیان شده است.

در صورت فراموشی رمز عبور، می‌توانید برای تغییر آن با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس بگیرید و رمز عبور خود را تغییر دهید.

در صورت فراموشی ایمیل نیز می‌توانید با کارشناسان ایران اویل جاب تماس بگیرید و در اسرع وقت ایمیلی که هنگام ثبت‌نام وارد کرده‌اید را به شما خواهند داد.

بله. پس از تأیید رزومه، می‌توانید ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و سپس در قسمت مدیریت
رزومه‌ها اطلاعات خود را ویرایش کنید.

خیر. هر رزومه پس از آنکه تأیید می‌شود در بانک رزومه ایران اویل جاب ذخیره می‌گردد و شما می‌توانید رزومه‌ی ذخیره‌شده خود را برای هر فرصت شغلی مرتبط ارسال کنید.
شما می‌توانید حداکثر دو رزومه‌ی تأیید‌شده با عنوان شغلی متفاوت در ایران اویل جاب ثبت نمایید.

راهنمای سایت

someContent