راهنمای درخواست شغل

در ایران اویل جاب شما می توانید بدون واسطه، مستقیم و بدون هیچ گونه هزینه ای رزومه کاری و همچنین در خواست خود برای کسب جایگاه شغلی مدنظرتان تنها با یک کلیک به واحد منابع انسانی شرکت متقاضی ارسال کنید.

در این مقاله قصد داریم شما را با امکانات موجود در  ایران اویل جاب آشنا کنیم تا بتوانیم زود تر و راحت تر شغل مورد نظر خود را بیابید و هیچ گونه فرصت شغلی و از دست ندهید.

چگونه برای یک شغل درخواست ارسال کنیم؟

1- ابتدا بالای صحفه با انتخاب “ورود باید وارد “حساب کاربری خود شوید و اگر حساب کاربری ندارید همین حالا ثبت نام کنید.

2- در منوی بالا بر روی “فرصت های شغلی کلیک کنید تا تمامی فرصت های شغلی موجود در سایت به شما نمایش داده شود.

3- در سمت راست صفحه نمایش با استفاده از ابزار فیلتر می ‌توان این شغل و حرفه مورد نظر خود را از میان شغل های موجود در ایران اویل جاب به سرعت پیدا کنید.

4- فرصت های شغلی مورد نظر خود را با کلیک بر روی صفحه “نمایش بیشتر باز کنید و توضیحات آن را در مورد الزامات شغلی سابقه کار عنوان شغل و غیره با دقت مطالعه کنید.

5- در سمت راست تصویر می توانید مختصری با شرکت ارائه دهنده فرصت شغلی مورد نظر، آشنا شوید.

6- در صورتی که از شرایط و الزامات آن فرصت شغلی برخوردار هستید بر روی گزینه “درخواست برای این شغل” کلیک کنید تا بتوانید رزومه و درخواست خود را  به صورت مستقیم برای شرکت متقاضی ارسال کنید.

7- قبل از ارسال درخواست می بایست نام و نام خانوادگی خود را به فارسی به طور کامل شماره تماس ایمیل خود و همچنین یک پیام کوتاه که بهتر است در چند خط شهری از توانایی‌ها و سابقه کاری شما باشد بنویسید.

8- در انتها می بایست یکی از رزومه های خود که قبلاً در ایران اویل جاب ثبت کرده اید و توسط کارشناسان ایران اویل جاب تایید شده است را انتخاب کنید و سپس بر روی کلمه “ثبت درخواست” کلیک کنید تا رزومه شما ارسال شود.

9- همچنین شما می توانید با فعال سازی سیستم اطلاع رسانی ایمیلی ایران از آخرین فرصت های شغلی متناسب با سابقه کاری و مهارت خود با خبر شوید و هیچ فرصت شغلی را از دست ندهید.

برای فعال سازی به قسمت “فرصتهای شغلی بروید و بر روی گزینه شغلهای همانند را برایم ایمیل کن کلیک کنید و موارد زیر را تکمیل کنید.

نام هشدار:  می توانید در این قسمت نامی برای ایمیل دریافتی  انتخاب کنید تا آن با از سایر ایمیل ها متمایز کند مانند فوری، مهم و غیره

 کلمه کلیدی : این قسمت می بایست کلمه‌ای را انتخاب کنید که بخش مهمی از عنوان شغلی می باشد که شما به دنبال آن  هستید  به طور مثال کلمه حفار در سمت سرحفار و یا بازرس جوش و یا حسابداری

فرکانس ایمیل: در این قسمت می توانید بازه زمانی ارسال ایمیل های اطلاع رسانی آخرین فرصت های شغلی را انتخاب کنید به طور مثال روزانه هفتگی و ماهیانه.

راهنمای سایت

someContent